KONST / Litografier / Färglitografi 14099164
nr 1409 9164
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 25/205. Motivet: 61x42cm, yttermått inklusive ram: 80x59cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:19:43
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd